فانتاکروم وگالری

روش کار با دستگاه فانتاکروم

آبکاری با دستگاه فانتاکروم در 3 مرحله پرایمر یا زیر سازی، اکتیواتور و آبکاری و کوتیگ انجام میگیرد:

  • در مرحله پرایمر باید زیر سازی انجام شود که جسم آماده آبکاری بشود.
  • در مرحله اکتیواتور سطح را برای آبکاری آماده میکنیم. این مرحله با پاشش اکتیواتور انجام میشود و بعد از آن جسم را با آب مقطر کاملا شستشو میدهیم.
  • در مرحله ی آخر، آبکاری با فانتاکروم را انجام میدهیم و به سطح آبکاری شده یک لایه محافظ اسپری میکنیم.

09162895402

09133056036

 

 

 

---------------------------------------------------------------------

آبکاری فانتاکروم آموزش دستگاه فانتا کروم آموزش رایگان ساخت دستگاه فانتا کروم آموزش ساخت دستگاه فانتا کروم آموزش ساخت دستگاه فانتاکروم آموزش ساخت فانتا کروم آموزش فانتا کروم ابکاری طلا ابکاری نقره اموزش ساخت مواد آبکاری فانتاکروم دستگاه فانتاکروم دستگاه فانتا کروم ساخت آبکاری فانتاکروم ساخت مواد آبکاری فانتا کروم ساخت مواد ابکاری فانتاکروم ساخت مواد فانتاکروم ساخت مواد فانتا کروم ساخت پیستوله آبکاری فانتاکروم ساخت پیستوله دوجزیی آبکاری ساخت پیستوله دوجزیی آبکاری فانتاکروم ساخت پیستوله دوجزیی فانتاکروم فانتاکروم فانتا کروم فرمول آبکاری فانتا کروم فرمول آبکاری فانتاکروم فرمول اموزش آبکاری فانتاکروم فرمول اموزش ساخت مواد آبکاری فانتا کروم فرمول اموزش ساخت مواد آبکاری فانتاکروم فرمول ساخت آبکاری فانتا کروم فرمول ساخت مواد آبکاری فانتا کروم فرمول فانتا کروم فرمول فانتاکروم فرمول مواد فانتاکروم قیمت فرمول فانتاکروم قیمت فرمول مواد فانتاکروم قیمت فرمول کامل مواد فانتاکروم قیمت قیمت دستگاه فانتا کروم مخمل پاش مخملپاش مواد اولیه فانتاکروم مواد اولیه فانتا کروم نیترات نقره هیدروگراف پیستوله پیستوله دو چزیی
 

مخمل پاشی

  • انجام مخمل پاشی بر روی قاب عینک
  • انجام مخمل پاشی بر روی تابلو های شیشه ای
  • انجام مخمل پاشی بر روی قطعات پلاستیکی داخل ماشین
  • انجام مخمل پاشی بر روی آباژر های چوبی، پلاستیکی و فلزی
  • انجام مخمل پاشی بر روی جوراب، روسری و تابلو های برجسته و.......

09133056036تلفن تماس جهت اموزش وخدمات

طرح بندی استیج

این یک متن نمونه برای قالب استیج می باشد . شما می توانید با مراجعه به کنترل پنل جوملا این متن را ویرایش یا حذف نمایید . این یک متن نمونه برای قالب استیج می باشد . شما می توانید با مراجعه به کنترل پنل جوملا این متن را ویرایش یا حذف نمایید . این یک متن نمونه برای قالب استیج می باشد . شما می توانید با مراجعه به کنترل پنل جوملا این متن را ویرایش یا حذف نمایید . این یک متن نمونه برای قالب استیج می باشد . شما می توانید با مراجعه به کنترل پنل جوملا این متن را ویرایش یا حذف نمایید .

Warp Layout System

آیکن ها

این یک متن نمونه برای قالب استیج می باشد شما م یتوانید با مراجعه به مدیریت قالب این متن را ویرایش و یا حذف نمایید .این یک متن نمونه برای قالب استیج می باشد شما م یتوانید با مراجعه به مدیریت قالب این متن را ویرایش و یا حذف نمایید .

ویژگی‌ها

فایلهای PNG در 8 اندازه

از 16x16 تا 512x512 پیکسل.

منابع مقیاس پذیر

سفارشی سازی فایل‌های PDF.

طراحی حرفه ای پیکسل

همه اندازه های صنعتی.

شرکت جوملا فری (joomlafree.ir) با هدف ارائه خدمات مناسب در زمینه جوملا در اردیبشت ماه سال ۱۳۹‍‍۱ تاسیس شد. مشاهده وب سایت

زوو

زوو یک سیستم مدیریت محتوا بسیار انعطاف پذیر و قدرتمند برا ی مدیریت مطالب شما می باشد . این سیستم مدیریت محتوا تجربیات سودمندی برای جوملا فراهم می کند. دارای کلید ویژگی ها می باشد که این قابلیت را به شما م یدهد تا انواع مطالب خود را به صورت سفارشی ایجاد نمایید. حال تعریف شما از انواع مطالب هر چیز م یتواند باشد مثل تصاویر ، مطالب یا فایل های دانلود. هر ترکیبی قابل تصور است!

زوو

برنامه ای برای هر هدف

برنامه های کاربری با افزونه زوو برای بهینه سازی اهداف گوناگون و انواع مجموعه مطالب ساخته راه اندازی شده است . زوو طیف گسترده ای از برنامه های کاربری را ارائه می دهد که نشان م یدهد شما راه درست را انتخاب کرده اید . در اینجا ما یک بلاگ ، کاتالوگ محصولات ، راهنمای تجارت ، کتاب آشپزی ، یک مستند ، آرشیو دانلود و پایگاه داده فیلم می توانیم داشته باشیم .

ادغام جوملا

زوو یک اکوسیستم پررونق توسعه یافته , با افزونه های های جدید زوو بسیار منظوم می باشد. زوو به خوبی با افزونه های محبوب جوملا ادغام شده است . علاوه بر این خود کامپوننت زوو افزونه و پلاگین های اضافه ای را ارائه می دهد. با جوملا ادغام می شوند و به شما اجازه می دهند مطالب وب سایت خود راایجاد نمایید

<گروه فناوری و اطلاعات جوملا فری ارائه کننده بهترین خدمات جوملا سایت جوملا فری